Bekim Bardhoshi

Like other search engines (Google or Bing) Radaris collects information from public sources.

Social Networks featuring Bekim Bardhoshi

Linkedin

   
Bekim Bardhoshi

Locality: United Kingdom
Summary: --
Interests: career opportunities, consulting offers, new ventures, job inquiries, expertise requests, business deals, reference requests, getting back in touch

References for Bekim Bardhoshi

Web Results

Komuna e Prishtinës, mbështet tri klube të futbollit | DardaMEDIA

... falënderuan edhe përfaqësuesit e KF “Rilindja” Mustaf Krasniqi, dhe KF“Bardhoshi ... 212 abc Albin Kurti bekim baliqi bjork dardamedia dardan islami DJ dodona DokuFest DUPLEX Club ecf ...

U MBAJT TURNEU PËRKUJTIMOR “ZAHIR PAJAZITI” | DardaMEDIA

Adelina Rama (Bardhoshi – Bardhosh) Blendina Bajrami (Presheva Lions – Preshevë) dhe ... 212 abc Albin Kurti bekim baliqi bjork dardamedia dardan islami DJ dodona DokuFest DUPLEX Club ecf ...

Si u vetëvra Bekim Fehmiu

Një lajm i papritur erdhi për vdekjen e aktorit të madh, Bekim Fehmiu. ... gjuajti kah unë duke thënë : « Qenkan vrarë Jusuf Gërvalla, vëllai i tij, Bardhoshi ...

Shkolla e policisë, fituesit për Kukësin, Shkodrën e Lezhën

86 0613 bekim ibraj 48.62 87 0494 arjan ... 128 0490 alfred bardhoshi 40.04 129 0502 besnik ...

Letër e hapur drejtuar z.Ali Ahmeti dhe shokëve të tij

... Harun Aliun(komandant Kushtrimi) e dënuat me burg të përjetshëm, Komandant Bekim ... gjuajti kah unë duke thënë : « Qenkan vrarë Jusuf Gërvalla, vëllai i tij, Bardhoshi ...

Musa Selimi et sa famille peuvent rester en…

... Zeki Çerkezi, Bekir Halimi, Omer Berisha, Remzi Isaku, Ahmed Kalaja, Ismail Bardhoshi ... Selimi, Leonora Jakupi, Nrg Band, West Side Family, Shpat Kasapi, Afrim Muqiqi, Bekim ...

Shkolla e policisë, datat e provimeve dhe emrat e kandidatëve

160 Bekim Shefki Nezha Dibër 0069 161 Benard Shukri Raza ... 77 Alfred Haxhi Bardhoshi Kukës 0490 78 Alfred Rasim Nezaj ...